KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338191
nr 1633 8191
Oidentifierad konstnär. Stilleben, 1940-tal. Signerad. Olja på duk, 114x88 cm, yttermått inklusive ram: 136x111 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:20:32
2.000 kr
3.400 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)